DogGO,

Ankara’ya Kavuştu!

Artık Ankara’da da dostlarımızın gezdirme ve bakım ihtiyacı için DogGO yanında!

heroImg

Kedi Bakım Hizmeti Başladı! İlk deneyimin %10 indirimli!

heroImg

DogGO’da Dostunun İlk Gezdirme Deneyimi Ücretsiz!

heroImg

Bayramda Pet Otel Hizmetleri için İlk Hizmet %10 İndirimli

Kedi oteli ve köpek pansiyonu seçenekleri ile sevimli dostlarınıza en iyi bakımı sağlayın.

heroImg

Yeni Yürüyüş Süreleri!

DogGO’da artık dostun için 30 ve 60 dakikalık seçenekler de yayında!

heroImg
bakim
Gezdirme
bakim
Pet Hoteller ve Köpek Bakıcıları
bakim
Kedi Evde Bakım

Hizmet Özellikleri

Kendi Evimde veya Bakıcı Evinde Bire Bir Özel Bakım
Hizmete özel, isteğe bağlı Ücretsiz Tanışma Yürüyüşü
Talebe uygun, aday bakıcılar arasından seçme olanağı
Günde en az iki yürüyüş
Uyanma, mama, su, yürüyüş, oyun, uyku vb. bildirimler
Hizmet esnasında mesaj imkanı
Fotoğraf Talebi
Bakım raporu

DogGO Pet Oteller

Nil Gardens

Çekmeköy/İstanbul

Nil Gardens
Mama ve aşı karnesi olan tüm dostlarımızı güvenli ve eğlenceli bir konaklama için bekliyoruz!

Tip Top

Beykoz/İstanbul

Tip Top
Tam bir tatil yeri olan 3 katlı müstakil villamızda, patili dostlarımız kafeslerde değil villanın büyük odalarında ve geniş bahçelerinde serbestçe tatil yapabiliyor. Gece Gündüz, Kafessiz Bölmesiz, Özgür Konaklama. Çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

Topaz Kennels

Beykoz/İstanbul

Topaz Kennels
Büyük ırk ve küçük ırk köpeklerimiz için birbirinden ayırdığımız 2 standart bakım hizmetimiz mevcuttur. Toplamda 30 adet ve her biri için 7 m2 lik açık/kapalı bölmeli; her gün düzenli temizlik, dezenfeksiyon ve havalandırma yapılarak uygun koşulların sağlandığı ve gün içinde bakıcı personel tarafından takip edilip, veteriner hekim teknikeri tarafından kontrol edildiği kafeslerimiz mevcuttur.

Asyam Kedi Köpek

Konak/İzmir

Asyam Kedi Köpek
2022 Senesinden beri İzmir'de hizmet veren otelimiz, hem kedi hem de köpek ailelerinin hizmetindedir. Konaklama süresi boyunca gün içinde oyun alanımızda tek başlarına veya sosyalliklerine göre diğer köpek dostlarıyla oyun oynayabiliyorlar. Köpeklerimiz 7/24 gözetim altında bulunmaktadır.

Keyifli Patim

Ataşehir/İstanbul

Keyifli Patim
Ailecek işlettiğimiz tatlı bir butik otel🏡 Gün içerisinde biz, akşamda yatılı bir personelimiz mevcut, 500 m2 arsa içerisinde 120 m2 müstakil bir ev🏡 Ön ve arka bahçe olmak üzere iki bahçemiz mevcut🏝️ Tüm odalar patili dostalarımıza aittir. 🐶

Ar&Bi Dog Village

Beykoz/İstanbul

Ar&Bi Dog Village
2 dönümlük bir alan üzerine kurulu olan Ar&Bi! Yalnızca sosyal olan ve max. 25 misafirin konaklamasını kabul eden işletmemizde, aynı zamanda her branş (itaat, yavru büyütme, sosyalizasyon, davranış sorunları, köpekli sporlar vs.) için eğitim, günlük kreş, transfer ve danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz.

Luxe Pet Otel

Beykoz/İstanbul

Luxe Pet Otel
Bizler, evcil hayvanınızın özgün ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, İstanbul‘ un kendine özgü lüks hayvan bakım tesisiyiz. Luxe Pet Hotel, hem kedileriniz hem de köpekleriniz için en yüksek düzeyde şımartmayı taahhüt eder. Otelimiz, son teknoloji konaklama olanakları sunar!

Pet Village Academy

Sarıyer/İstanbul

Pet Village Academy
Oryantasyonlu konaklama hizmeti sunulmaktadır. Oryantasyon ücretsizdir. Sosyalizasyonu başarıyla tamamlandıktan sonra profesyonel ekibimiz tarafından gözlemlenir. Dış ortam sosyalizasyonu eksik olan çocukların ailelerine geri bildirimde bulunup onay alındıktan sonra ekibimizden bir arkadaşımız onlarla yakından ilgilenerek, sosyalleştirir. Üstelik bunlar için ekstra ücret ödemeden!

Hizmet Seçenekleri

Kendi Evinde Bakım
Kendi Evinde Bakım, köpek ailesinin herhangi bir ihtiyacında dostunun kendi evinden ayrılmadan profesyonel bakım hizmetinden yararlandığı seçenektir. Bakım süreci, köpek ailesinin belirlediği bakım ve ev kurallarına uygun bir şekilde ilerler.
Bakıcı Evinde Bakım
Bakıcı Evinde Bakım, köpek ailesinin herhangi bir ihtiyacında, dostunun bakıcı evinde profesyonel bakım hizmetinden yararlandığı seçenektir. Bakım süreci, köpek ailesinin belirlediği bakım kurallarına uygun bir şekilde ilerler.
Pet Hotel Rezervasyon
DogGO, onayladığı ruhsatlı pet otellere sistem üzerinden rezervasyon yapmaya imkan sunar. Sosyal köpeklerimiz için ideal! Sezonsal dolulukları dert etmene gerek yok.

DogGO

Hizmet Güvencesi

DogGO Hizmet Güvencesi

Hizmet Takibi
Ev Kuralları Formu
Bakıcı Olma Sürecinde Evde Bakım Simülasyonu
Dostunun Kilo ve Karakterine Uygun Bakıcı Yönlendirme
Hizmete Özel Canlı Destek

Güvenli Pet Otel, Pet Pansiyon Seçenekleri DogGO`da!

Bayram tatili, yaz tatili, iş seyahati gibi durumlarda güvenilir pet otel, köpek pansiyonu veya kedi oteli ihtiyacınız mı var? Aradığınız güvenli ve kurumsal hizmeti DogGO’da bulabilirsiniz.

DogGO olarak, kedi ve köpek sahiplerinin onları ailenin bir ferdi olarak gördüğünü biliyoruz. DogGO, uygulama üzerinden sunduğu seçeneklerle kedi ve köpek sahibi ailelerin evcil hayvan oteli ihtiyacını karşılamaktadır. Seyahatte, tatilde veya uzakta olmanın getirdiği endişeleri ortadan kaldırmak amacıyla bu hizmeti sunmakta ve evcil hayvanlarınızın güvenliği ve mutluluğu için en iyi çözümleri sunmaktadır.

DogGO, pet pansiyon, pet otel hizmetini uygulama üzerinden takip edilebilir, şeffaf ve kurumsal bir şekilde vermektedir. Uygulama üzerinden kedi oteli, köpek oteli, yavru köpek bakımı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Uygulama, bayram tatili, yaz tatili, iş seyahati vb. durumlarda köpek ve kedisi için güvenli bir pet pansiyon, pet otel, kedi oteli, köpek oteli arayan kişilerin ihtiyaçlarına iki şekilde cevap verir: Evde Köpek Bakımı & Evde Kedi Pansiyon Hizmeti ve Pet Otel Rezervasyon imkanı…

DogGOnun Evde Köpek Bakımı & Evde Kedi Pansiyon Hizmeti, evde köpek veya kediniz için güvenilir bir köpek bakıcısı veya kedi bakıcısı bulmanızı sağlar. Sistem, eğitimli köpek bakıcıları ve kedi bakıcılarını, evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına en uygun şekilde eşleştirir. DogGO, bakıcılarına öncelikle bir yürüyüş eğitimi; sonrasında ise bir hayvan bakıcılığı eğitimi verir. Bu eğitimler teorik ve pratik olarak ayrılmaktadır. Bu eğitimlerden ve sınavlardan başarıyla geçen bakıcılar, evcil hayvan bakıcısı olarak pet pansiyon ihtiyaçlarını karşılamak için sisteme kaydolur...
fff